דיקור סיני

צרו איתנו קשר

אנחנו פה בשבילכם

לפני מספר עשורים הגיעה הרפואה הסינית לישראל. הוא הגיע עם מטפלים ישראלים אשר למדו את התורה בחו"ל, וכיום הרפואה הסינית בישראל היא כה מפותחת, עד כי ניתן למצוא מטפלים ברפואה סינית בבתי החולים ברחבי ישראל. למי שמחפש דיקור סיני תל אביב היא ללא ספק המקום בו קל יותר למצוא מטפלים מומחים. ובכל זאת, הרפואה הסינית נהייתה כה נפוצה בארצנו הקטנטונת, עד כי ניתן כעת למצוא מטפלים מקצועיים ומיומנים בכל רחבי המדינה, כולל בפריפריה, ומן הגולן ועד אילת.

אבל מי הולך לקבל דיקור סיני? ובכלל, במה זה עוזר? בעוד כמה רגעים תדעו גם אתם כיצד הרפואה הייחודית הזו יכולה לעזור גם לכם.

 

במה מטפלים עם דיקור סיני?

הרפואה הסינית היא רפואה שלמה, כלומר רפואה המחפשת לאתר את שורש הבעיה, ולטפל גם בשורש וגם בענף. אחד הענפים החשובים ביותר ברפואה הסינית הוא הטיפול בכאב. בעזרת דיקור סיני אפשר לטפל בכאבים שונים, כגון:

  • כאבי גב – בין אם ממקור של פגיעה בחוליות או שרירים תפוסים, בכאבים אקוטיים או כרוניים, הרפואה הסינית יכולה לעזור בהקלת הכאב, ולעיתים בפיתרון מלא של הכאב, תלוי באופי הבעיה, מקור הבעיה, ובעוד מספר גורמים שיוסברו וייבדקו במהלך הטיפול.
  • כאבי ברכיים – ממש כמו כאבי גב, הרי שציבור גדול מאוד של אנשים סובל מכאבי ברכיים, ולעיתים בשילוב עם כאבי גב תחתון. הטיפול בכאבי ברכיים גם הוא אפקטיבי, אך כמו קודמו, תלוי בעוד גורמים שיש לאתר בתהליך אבחון מלא.
  • שרירים תפוסים – אם יש לכם נטייה לשרירים תפוסים, כדאי שתדעו כי ניתן בהחלט להקל עליכם, ואף לפתור אתכם מן הנטייה הזו. יש סיבה מדוע שרירים נתפסים אצל אדם אחד יותר מאשר אצל אדם אחר, וכאשר הסיבה מאותרת ומטופלת על ידי הדיקור הסיני, הרי שהמצב ישתפר מעצמו.

 

כיצד מתבצע טיפול?

טיפול נכון מתחיל באבחון, כי בלי אבחון לא ניתן לדעת מה שורש הבעיה. כאבי גב יכולים להגיע ממגוון סיבות, ובמקרים רבים כאבי הגב הם משניים ומקורם בכלל בבעיה בברכיים, או פשוט מפעולה שנעשית לא נכון בצורה כרונית.

תארו לעצמכם שאתם סובלים מכאבי גב כבר שנה, ובתשאול מגלה המטפל כי לפני קצת יותר משנה החלפתם רכב, ומעט לאחר מכן התחילו הכאב. לפעמים כל מה שצריך לעשות זה לשנות את מושב הרכב או להוסיף משענת אורטופדית כדי להעלים את הכאב העתידי, וכדי לטפל בכאב הקיים יש לבצע דיקור סיני. תל אביב מציעה מגוון מרפאות, אז חשוב לוודא כי המטפל אליו אתם הולכים אכן מתמחה בטיפול בכאב.

צרו איתנו קשר

אנחנו פה בשבילכם

Picture of גלית ברגר
גלית ברגר

פזיותרפיסטית מוסמכת (B.P.T) אשר עיקר המומחיות עוסקת בפגיעות בשרירים ובשלד, פגיעות ספורט וליקויי יציבה שאינה נכונה.

גלית ברנר, פיזיותרפיסטית מוסמכת ומאמנת כושר אישית, בוגרת בית ספר לפיזיותרפיה (B.P.T) – פקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב ובוגרת תואר ראשון בחינוך גופני וספורט.

מוסמכת כמאמנת כושר אישית ומוסמכת מטעם מכון וינגייט.