היתרונות בביצוע בדיקות אולטרסאונד דרך רפואה פרטית

צרו איתנו קשר

אנחנו פה בשבילכם

בדיקות דרך רפואה פרטית יכולות להיות מצילות חיים 

אולטרסאונד היא אחת הבדיקות החשובות ביותר בעולם הרפואה המודרני. למרות שלא מדובר בבדיקה חדשה, היא עדיין נחשבת לאחת הבדיקות המהפכניות בעולם הרפואה המערבית. זו בדיקה שיכולה לזהות המון מצבים רפואיים ברמות כאלה ואחרות. ככזו יש לה יכולת להשפיע בצורה מרכזית על מצב המטופל, לאבחן בצורה מדויקת את המצב הרפואי ובעקבות כך להציע את הטיפול הכי מתאים. פעמים רבות יכולה להיות אפילו מצילת חיים.

הבעיה מתחילה כאשר לעיתים תכופות אנחנו נתקלים במצב של תורים ארוכים דרך בתי החולים או קופות החולים השונות. חשוב לדעת שכיום יש פתרון מצוין לתורים ארוכים – ביצוע בדיקות אולטרסאונד באופן פרטי.

אם אתם או מישהו מהקרובים שלכם זקוק לבדיקת אולטרסאונד, הגעתם לכתבה הנכונה. כאן נפרט מה היתרונות המרכזיים ומדוע ביצוע בדיקה פרטית יכול להיות מאד קריטי במצבים מסוימים.

ULTRASOUND CT

החשיבות של אבחון מוקדם דרך רפואה פרטית 

בעולם הרפואה שמים דגש מרכזי על אבחון מוקדם. אם הומלץ לכם לעשות בדיקה, סביר להניח שחשוב שתעשו אותה בהקדם. לצערנו הרב לבדיקות אולטרסאונד בארץ יש תורים ארוכים. כדי להקדים את מועד הבדיקה יש לעשות אותה דרך רפואה פרטית. חשוב מאד לבחור מוסד מקצועי ומעולה שיוכל להעניק לכם שירותי רפואה פרטית מצוינים.  תל אביב מדיקל סנטר הוא אחד ממוסדות הרפואה המקצועיים והאמינים ביותר בהם ניתן לבצע את הבדיקה ולקבל שירותי רפואה פרטית הטובים ביותר בארץ. במדיקל סנטר יוכלו נציגי השירות המעולים להעניק לכם את המידע ולתאם לכם תור אצל המומחים הכי טובים בארץ.

פעמים רבות בעיות בריאותיות דורשות אבחון וטיפול מיידי. האבחון המיידי חשוב מאד כי באמצעותו יכולים הרופאים להעניק לכם טיפול מהיר וכך להקל בצורה מהירה על התסמינים ולאפשר לכם לחזור לתפקוד תקין ובריא.

חשוב לדעת שכאשר הבעיה הרפואית נחשפת בשלב ראשוני של המחלה, הסיכוי לטפל בה בצורה הטובה ביותר עולה בצורה משמעותית. לעיתים בעיות בריאותיות דורשות טיפול מיידי ואת זה לא ניתן להשיג ללא אבחון מדויק של הבעיה. הזמן הוא עניין מכריע כאן ואין להקל בו ראש, הוא יכול אפילו להיות מציל חיים לעיתים. לכן החשיבות של אבחון מוקדם דרך רפואה פרטית היא חשובה לאין שיעור.

STRESS

כדי לחסוך לכם הרבה סטרס צריך לעיתים לפנות לשירותי רפואה פרטית

אם הלכתם לרופא בגלל תסמינים כאלה או אחרים, סביר להניח שאתם גם סובלים וגם מודאגים. אבחון מהיר של המצב שלכם יכול כאמור להקל על התסמינים ולאפשר לכם להרגיש יותר טוב. אבל גם לעניין הנפשי יש חשיבות. פעמים רבות אנחנו זקוקים לאנרגיות הנפשיות שלנו כדי להחלים ממצב כזה או אחר. מחקרים רבים היום מצביעים על הקשר בין מצב רפואי לא טוב או הולך ומחמיר, לבין רמות גבוהות של מתח וסטרס בגוף. אם הבדיקה שלכם נקבעה לעוד שבועות או חודשים קדימה, זה לא רק זמן שבו המצב הרפואי עלול להחמיר, אלא שגם מדובר בימים, שבועות וחודשים ארוכים של מתח וסימני שאלה לכן חשוב שתפנו למוסדות מצוינים המציעים רפואה פרטית, מעולה ומקצועית. בדיקה במועד קרוב תחסוך לכם את הסטרס וכך יכולה לחסוך לכם הרבה כוחות ואנרגיות ולעלות את סיכויי ההחלמה שלכם.  

יכול להיות שהביטוח שלכם מכסה הזה

מאד יכול להיות שיש לכם ביטוח בריאות שמכסה רפואה פרטית בצורה כזו או אחרת, לרבות, בדיקת אולטרסאונד פרטית, חשוב מאד לבדוק עם סוכן הביטוח שלכם את הנושא. הביטוח לא צריך להיות גורם מכריע בהחלטה, אך בהחלט חשוב שתהיו מודעים לנתון הזה ותשתמשו בו במקרה הצורך.

לסיכום, בדיקת אולטרסאונד היא אחת הבדיקות הכי חשובות ומצוינות שקיימות היום. אם הומלץ לכם לעשות אותה, יכול להיות שיש לכך סיבה טובה. אל תתמהמהו והזמינו תור מיידי דרך רפואה פרטית שיעזור לאבחן אתכם במהירות ויחסוך הרבה סימני שאלה ומתח.

צרו איתנו קשר

אנחנו פה בשבילכם

Picture of גלית ברגר
גלית ברגר

פזיותרפיסטית מוסמכת (B.P.T) אשר עיקר המומחיות עוסקת בפגיעות בשרירים ובשלד, פגיעות ספורט וליקויי יציבה שאינה נכונה.

גלית ברנר, פיזיותרפיסטית מוסמכת ומאמנת כושר אישית, בוגרת בית ספר לפיזיותרפיה (B.P.T) – פקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב ובוגרת תואר ראשון בחינוך גופני וספורט.

מוסמכת כמאמנת כושר אישית ומוסמכת מטעם מכון וינגייט.