הסרת שיער בלייזר

צרו איתנו קשר

אנחנו פה בשבילכם

הסרת שיער בלייזר היא הליך לא פולשני המשתמש בקרני אור מרוכזות במיוחד כדי למקד את זקיקי השיער ולהפחית לצמיתות את הצמיחה של שיער לא רצוי. אור הלייזר מכוון באופן סלקטיבי לשערות כהות וגסות תוך השארת העור שמסביב ללא נזק. במהלך הטיפול פולט הלייזר פעימות אנרגיה הנספגות במלנין בזקיקי השערה. לאחר מכן, החום מהלייזר מועבר לזקיקי השיער, מה שהורס אותם ומונע צמיחה עתידית. הסרת שיער בלייזר יכולה לשמש ברוב אזורי הגוף, כולל הפנים, הצוואר, החזה, הגב, הידיים והרגליים.

התוצאות של הסרת שיער בלייזר הן לאורך זמן אך לא לצמיתות

רוב המטופלים זקוקים למספר טיפולים כדי להגיע לתוצאות הרצויות, ומספר הפגישות תלוי בסוג העור והשיער של האדם. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, על המטופלים להימנע מחשיפה לשמש לפני ואחרי הטיפול. הסרת שיער בלייזר יכולה לטפל במגוון רחב של צבעי וסוגי עור. תופעות הלוואי הן בדרך כלל קלות ועשויות לכלול אדמומיות, נפיחות או רגישות במקום הטיפול. תופעות לוואי חמורות יותר הן נדירות מאוד, אך יכולות לכלול היפרפיגמנטציה או היפופיגמנטציה במקרים נדירים. למי שמחפש פתרון ארוך טווח לשיער לא רצוי, הסרת שיער בלייזר היא אופציה בטוחה ויעילה עם תוצאות טובות בדרך כלל. אמנם זה עשוי לקחת מספר טיפולים כדי להשיג את התוצאות הרצויות, רוב המטופלים רואים הפחתת שיער קבועה או כמעט קבועה לאחר מספר פגישות. עם זאת, חשוב לזכור שהתוצאות עשויות להשתנות מאדם לאדם ותלויות בגורמים כמו האזור המטופל, סוג העור וצבע השיער. למידע נוסף כנסו לאתר: https://www.epilation.co.il/

 חיוני למצוא מטפל מנוסה אשר לוקח בחשבון את צרכיו האישיים של המטופל

ברוב המקרים, ייתכן שתידרש הרדמה מקומית במהלך ההליך כדי להבטיח את נוחות המטופל. תופעות הלוואי הן בדרך כלל מינימליות וכוללות אדמומיות, גירוי ונפיחות קלה באזור המטופל וכן סיכון מוגבר להיפרפיגמנטציה. בנוסף להסרת שיער בלייזר, קיימות גם שיטות אחרות להסרת שיער כגון שעווה, גילוח, מריטה ואלקטרוליזה. לכל אחת מהשיטות הללו יש מערך יתרונות וחסרונות משלה. לדוגמה, שעווה היא דרך מהירה וללא כאבים יחסית להסרת שיער, אך יכולה לגרום לאדמומיות או גירוי אצל אנשים מסוימים. הגילוח נוח להסרת שיער לא רצוי בבית אך דורש תחזוקה שוטפת שכן השיער צומח בחזרה במהירות. מריטה היא שיטה טובה להסרת שערות בודדות אך יכולה להיות כואבת וגוזלת זמן עבור אזורים גדולים יותר של שיער. אלקטרוליזה יעילה בהסרה לצמיתות של שיער לא רצוי, אך היא יקרה וגוזלת זמן עם מספר טיפולים הנדרשים להשגת התוצאות הרצויות.

צרו איתנו קשר

אנחנו פה בשבילכם

Picture of גלית ברגר
גלית ברגר

פזיותרפיסטית מוסמכת (B.P.T) אשר עיקר המומחיות עוסקת בפגיעות בשרירים ובשלד, פגיעות ספורט וליקויי יציבה שאינה נכונה.

גלית ברנר, פיזיותרפיסטית מוסמכת ומאמנת כושר אישית, בוגרת בית ספר לפיזיותרפיה (B.P.T) – פקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב ובוגרת תואר ראשון בחינוך גופני וספורט.

מוסמכת כמאמנת כושר אישית ומוסמכת מטעם מכון וינגייט.