שילוב שמן סיבידי בפיזיותרפיה לספורטאים

באנר המרכז לפיזיותרפיה

בעידן הנוכחי ספורטאים נדרשים לעמוד בעומס גדול מאוד להשגת תוצאות. כל ספורטאי מקצועי ואפילו גם ספורטאים חובבנים נדרשים לקחת את עצמם אל קצה גבול היכולת. מה שגורם לכך שהם יהיו חשופים לפציעות יותר מאשר בעבר, מציאות שקשה להשלים איתה. עם זאת כל ספורטאי ירצה לדעת כי הוא לוקח את עצמו אל קצה גבול היכולת בכל תחרות. על מנת למנוע פציעות ספורטאים נדרשים לעבור טיפולי פיזיותרפיה באופן קבוע. פיזיותרפיה לספורטאים נועדה כדי לחזק את השרירים, ולרענן אותם במידת הצורך. שילוב שמן סי בי די בפיזיותרפיה לספורטאים הפך להיות מאוד שכיח בשנים האחרונות.

 

שמן סיבידי מפחית את הסיכוי להופעת דלקות

אחת מפציעות הספורט הכי נפוצות היא דלקת שעלולה להשבית את הספורטאי לזמן רב. ספורטאים שסובלים מדלקות כאלה ואחרות עלולים לשבת בחוץ במשך מספר חודשים. שמן סי בי די מפחית את הסיכוי של ספורטאים לסבול מדלקות שונות. גם אם ספורטאי סובל מדלקת, החומרים הפעילים בסי בי די מזרזים את ההחלמה. מה שאומר שבתוך זמן קצר הספורטאי יוכל לחזור לעשות את מה שהוא הכי אוהב. ההמתנה המרובה בחוץ עלולה לגרום לספורטאי להיות מחוץ לקצב שהוא רגיל אליו.

 

החשיבות להימנע מצריכת תרופות מרשם

מה אנו עושים כאשר ישנם כאבים שמפתיעים אותנו? ככל הנראה ניקח תרופות מרשם. ספורטאים נמנעים מלקחת תרופות מרשם מכיוון שהתרופות האלה עלולות לסבך אותם. תרופת מרשם שלא מאושרת על פי החוק עשויה להביא לעונשים כבדים מאוד. המון ספורטאים נפסלו מתחרויות שונות בגלל שהם לקחו תרופת מרשם לא מאושרת. שילוב שמן סיבידי בפיזיותרפיה לספורטאים יפחית את התלות בתרופות מרשם. כל ספורטאי ידע כי הוא לא ימצא את עצמו מחוץ לתחרות הקרובה בגלל טעות שנעשתה בתום לב.

 

קצב התאוששות מהיר מהמצופה

כאשר ספורטאי נמצא בחוץ, התחרויות ממשיכות בכל הכוח. אם ספורטאי מפסיד תחרות חשובה זה יכול להיות מאוד בעייתי עבורו. בכל חנות סיבידי תוכלו למצוא כמות גדולה של שמנים להתאוששות מהירה. שילוב שמן סיבידי בפיזיותרפיה לספורטאים יאפשר להם לחזור לפעילות תוך זמן קצר. אנו מדברים על קצב התאוששות שעד כה ככל הנראה לא נראה כמותו. לא משנה אם מדובר על פציעה חמורה יותר או פחות.

 

האם ספורטאים יכולים לצרוך CBD?

אנו מתחילים לראות כי בשנים האחרונות ישנה הקלה של המדיניות בנוגע ל-CBD. אם בעבר האפשרות הזאת הייתה מוקצית לגמרי, כיום היא הפכה להיות אפשרות מקובלת. עם זאת השימוש בשמן סי בי די משתנה בהתאם לענף הספורט שבו אתם עוסקים. לכן חובה לבחון את החוקיות של העניין עוד לפני שתשתמשו בה. עם זאת אפשר להגיד כי בשנים הבאות יהיה ניתן לראות הקלה משמעותית בכל שאר ענפים הספורט. המודעות כי מדובר על דרך טיפול אולטימטיבית נכנסת חזק למודעות הציבורית.

גלית ברגר

גלית ברגר

פזיותרפיסטית מוסמכת (B.P.T) אשר עיקר המומחיות עוסקת בפגיעות בשרירים ובשלד, פגיעות ספורט וליקויי יציבה שאינה נכונה.

גלית ברנר, פיזיותרפיסטית מוסמכת ומאמנת כושר אישית, בוגרת בית ספר לפיזיותרפיה (B.P.T) – פקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב ובוגרת תואר ראשון בחינוך גופני וספורט.

מוסמכת כמאמנת כושר אישית ומוסמכת מטעם מכון וינגייט.

אנחנו פה בשבילכם

צרו איתנו קשר

פיזיותרפיה עד הבית

פיזיותרפיה עד הבית

אנחנו מכירים את טיפולי הפיזיוטרפיה השונים כאשר הם נערכים לרוב בבתי החולים או במכונים ייעודיים ומרפאות כחלק מתהליך שיקומי לאחר ניתוח, תאונה, פגיעה וכד'. אבל

לקריאת המאמר »
פיזיותרפיה לעקב

פיזיותרפיה לעקב

כאשר אנו מדברים על פיזיותרפיה לעקב, אנחנו לרוב מתייחסים לטיפול אשר מטרתו למנוע את הכאבים המופיעים בעקב הרגל. למעשה, הכאב בעקב הוא תופעה נפוצה, למעלה

לקריאת המאמר »
התקשרו עכשיו!