צבר רפואה – פיזיותרפיה בבית

צרו איתנו קשר

אנחנו פה בשבילכם

לפיזיותרפיה יש תפקיד משמעותי בתהליכי שיקום שונים והיא מאפשרת לנו להשיג שיפור בתפקוד שנפגע עקב אירוע מוחי, ניתוח, מחלה, תאונה או אשפוז ארוך. במידה שנדרש לכם שיקום פיזיותרפי חשוב שתכירו את האפשרות של טיפולי פיזיותרפיה בבית אותו מעניקה צבר רפואה בפריסה ארצית לכל אזרח בישראל, ובכך מאפשרת לכולנו ליהנות מיתרונות שלא תמיד מוכרים לכולנו.

צבר רפואה, מפעילה את מערך אשפוז הבית הגדול בישראל במסגרתו ניתן לקבל טיפולי פיזיותרפיה בבית, כתחליף מלא לטיפולי הפיזיותרפיה הניתנים בקופות החולים ובמוסדות הרפואיים והשיקומיים השונים. הטיפולים בבית ניתנים על ידי צוות מקצועי מומחה, המגיע לבית המטופל תוך 24 שעות מרגע ההפניה לשירות. תוכנית הטיפול מותאמת לכל מטופל בפיקוח רופא מומחה בשיקום של צבר רפואה, והפזיותרפיסט/ית מלווה את המטופל לאורך כל תקופת הטיפול בבית. והכי חשוב – הטיפול בסביבה הביתית התומכת תורם רבות לקבלת תוצאות טובות יותר ומהירות יותר.

פיזיותרפיה בבית – למי זה מתאים?

כמעט כל תחום רפואי משתמש כיום בפיזיותרפיה כאמצעי לשיקום והקלה, ובעיקר כמנוף לחזרה לשיגרה עבור מי שחווה ירידה בתפקוד הפיזי שלו. כך לדוגמה מטופלים שהם:

 • לאחר אירוע מוחי (המכונה גם CVA)
 • לאחר ניתוח החלפת מפרק
 • לאחר אשפוז ממושך שבעקבותיו המטופל חווה ירידה תפקודית
 • לאחר תאונות או חבלות
 • לאחר שברים ופגיעות גב ואורתופדיה

מי שסובל מירידה חדה בתפקוד, יקבל מהרופא שלו הפניה לתהליך שיקום אינטנסיבי מבוסס פיזיותרפיה. רבים מהמטופלים הנדרשים לתהליך הזה, ובעיקר המבוגרים יותר, נתקלים לעיתים קרובות בקשיים הכרוכים בתיאום סדרת הטיפולים, המתנה ארוכה לקבלת תור וקושי בהגעה פיזית למרכז הטיפולי, ונזקקים לליווי של קרובי משפחה, הנאלצים לפנות ימים שלמים לטובת הסעות והשגחה.

שירותי הפיזיותרפיה בבית של צבר רפואה נועדו לתת מענה מיטבי לאותם אנשים, בכל גיל ומכל רחבי הארץ – בבית. הסביבה הכי נוחה למטופל, במקום בו הוא ימשיך לבנות את שגרת חייו לאחר הטיפול.

למידע על פיזיותרפיה בבית של צבר רפואה
התקשרו 072-3970157
או השאירו פרטים בטופס

כיצד מתבצעים טיפולי פיזיותרפיה בבית?

לאחר שקיבלתם הפניה מהרופא המטפל לטיפולי פיזיותרפיה, תוכלו לבקש לקבל את הטיפולים אצלכם בבית. מרגע הקליטה לשירות, תוך 24 שעות יתקיים הביקור הראשון של צוות צבר רפואה אצלכם בבית. פיזיותרפיסט מקצועי המומחה בשיקום ובטיפולי פיזיותרפיה בבית, יבנה עבורכם תכנית טיפול מותאמת אישית, כאשר הוא מלווה בפיקוח של רופא מומחה בשיקום. באותה העת יתואמו לכם מפגשי טיפול לתקופה הקרובה בזמנים הנוחים לכם, והכי חשוב – בביתכם.

דניאלה הראל בחרה בפיזיותרפיה בבית וממליצה מכל הלב

אחרי אירוע מוחי וחיידק בלב, בחרה דניאלה הראל לקבל פיזיותרפיה ושיקום אינטנסיבי בבית, במקום להישאר לשיקום בבית החולים. "אני חושבת שכדאי שכמה שיותר אנשים ידעו שהם כאן כדי לעזור. ואני אומרת מכל הלב שצבר רפואה עזרו לי".

צפו בסיפורה של דניאלה >

מהם היתרונות של טיפולי פיזיותרפיה בבית?

טיפולי פיזיותרפיה דורשים מאיתנו להתמיד ולהתאמץ לאורך תקופת הטיפול ובכך מתבצע התהליך באופן מיטבי ומהיר יותר. להבדיל מטיפול פיזיותרפי הניתן למטופל במוסד רפואי או השיקומי, הטיפול בבית מאפשר לנו ללמוד להתנהל מחדש בסביבה הביתית שלנו, למשל  כיצד לקום ולשבת בכורסא שלנו, להתכופף לארונות המטבח או לתרגל בעצמנו את השרירים בזמן צפיה בטלויזיה. כל אלו לא מתאפשרים כאשר הטיפול נעשה במוסד שיקומי או מרפאה.

טיפולי פיזיותרפיה בבית גם חוסכים מאיתנו את הצורך להגיע למקום הטיפול ולהיחשף לציבור גדול שאיננו מכירים, ואיתו נמנעות סכנות רבות של הידבקות בזיהומים או מחלות ויראליות שונות, הנפוצות יותר במוסדות כאלו. במיוחד בעידן הקורונה.

את הטיפולים תוכלו לתאם לשעות שנוחות לכם ללא תלות ביומן התורים של המרפאות ומרכזי השיקום, כך שכל מטופל מתאמן ומתרגל בהתאם לשעות הטובות שלו.

טיפולי פיזיותרפיה בבית של צבר רפואה

לסיכום, לפיזיותרפיה בבית יש כמה יתרונות חשובים, שהופכים למובהקים יותר באמצעות השירות שניתן על ידי צבר רפואה:

 1. פיקוח והנחייה של רופא מומחה שיקום
 2. הקטנה משמעותית של סיכוני חשיפה לזיהומים
 3. אין צורך בהמתנה להתחלת תהליך הפיזיותרפיה
 4. זמינות ומיידיות הטיפול תוך 24 שעות מיום פנייתך
 5. פיזיותרפיסט/ית קבוע/ה שמלווה את המטופל לאורך כל תקופת הטיפול.
 6. הביקור מתואם לזמן שנוח למטופל
 7. נוחות ותחושת בטחון בסביבה הביתית

הבחירה הטבעית – לחזור לעצמכם בסביבה הביתית

העובדות מראות כי תהליך השיקום המתבצע בבית, בעיקר בקרב בני הגיל השלישי, מאפשר למטופל להרגיש נוח יותר ולחזור לתפקוד מיטבי מהר יותר ובנוחות מקסימלית. החיים נעשים פשוטים יותר, בעיקר כאשר נושא הניידות מכביד על הקרובים למטופל והוא נזקק לעזרה הכוללת ליווי והסעות לצורך הגעה לטיפולים.

ישראלים רבים כבר הבינו במהלך השנים האחרונות, כי החלופה של טיפולי פיזיותרפיה בבית היא הדרך המתאימה להם ביותר. חברת צבר רפואה היא הגדולה והמובילה בישראל במתן שירותי פיזיותרפיה בבית ושירותי שיקום ביתי, מציעה כמה יתרונות שהופכים את הבחירה בה למומלצת בכל קנה מידה.

למידע על פיזיותרפיה בבית של צבר רפואה
התקשרו 072-3970157
או השאירו פרטים בטופס

פיזיותרפיה בבית המותאמת לאנשים מבוגרים

טיפול פיזיותרפי הוא דבר שמומלץ מאוד לאנשים שמגיעים לגיל השלישי. מעבר לכך שבגילאים אלה, ישנו סיכוי גבוהה יותר אשר קיים למעבר של מחלות, או אירועים רפואיים שדורשים טיפול פיזיותרפי, זאת לדוגמת הסיבות הרפואיות עליהם קראת בשורות הקודמות. מעבר לכך, בגיל השלישי אנשים נוטים להיחלש בצורה פיזית, דבר אשר לאט לאט מגביל את אורח החיים התקני שלהם, ובסופו של דבר סולל את הדרך למותם אט אט. פיזיותרפיה בבית לאנשים מבוגרים, היא נהדרת עבור מניעה של היחלשות הגוף, ואי יכולות של ביצוע פעולות מחייה פשוטות.

פיזיותרפיה בבית לקשישים – מה הן היתרונות של ביצוע פיזיותרפיה בבית לקשישים

מחקרים רבים מראים כי ישנו קשר ישיר בין מעבר של פיזיותרפיה כדבר שבשגרה וכאורח קבע עבור אנשים קשישים או אנשים שנמצאים בגיל השלישי, לבין הארכת תוחלת החיים אצל אותם אנשים. מחקרים אלה, מראים שאנשים מבוגרים שעברו במספר השנים שקדמו לביצוע הניסוי טיפול קבוע ומסודר אצלי פיזיותרפיסט, הם אנשים שחיו בממוצע מספר שנים רב יותר, ובנוסף, אותם אנשים חיו על פי מחקרים אלה בצורה בריאה הרבה יותר, וכאמור, הגוף של אותם אנשים נשחק והזקן בצורה פחותה הרבה יותר.

פיזיותרפיה בבית – כיצד הטיפול הפיזיותרפי בבית עשוי להיראות?

אין תשובה חד משמעית לשאלה זו, שכן הטיפול הפיזיותרפי הוא טיפול שמשתנה בין אדם לאדם ובהתאם לסיטואציה הרפואית, הגיל, וחוות הדעת של המטפל. בתחילת התהליך, אתם או האדם המטופל שקרוב אליכם, עתידים לעבור הכרות מול המטפל, הכרות שבאמצעותה, המטפל יוכל להתאים ולבנות את הטיפול הפיזיותרפי המתאים ביותר והנכון ביותר למצבכם הבריאותי. לאחר מכן, אתם עתידים לקיים את הטיפול אחת לכל פרק זמן קבוע מראש, אשר נקבע גם כן בהתאם להמלצת הפייותרפיסט.

לסיכום, פיזיותרפיה בבית יכולה להתאים לאנשים בגיל מבוגר, לאנשים שסובלים ממחלה קשה וזקוקים לשיקום רפואי בשל היותם אחרי ניתוח, או למי שפשוט מעדיף להקל על עצמו ולקבל את הטיפול בבית באופן פרטי, מדויק לצרכים שלו ללא פשרות. השאירו את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם במהרה עם מענה לכל השאלות שלכם.

צרו איתנו קשר

אנחנו פה בשבילכם

Picture of גלית ברגר
גלית ברגר

פזיותרפיסטית מוסמכת (B.P.T) אשר עיקר המומחיות עוסקת בפגיעות בשרירים ובשלד, פגיעות ספורט וליקויי יציבה שאינה נכונה.

גלית ברנר, פיזיותרפיסטית מוסמכת ומאמנת כושר אישית, בוגרת בית ספר לפיזיותרפיה (B.P.T) – פקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב ובוגרת תואר ראשון בחינוך גופני וספורט.

מוסמכת כמאמנת כושר אישית ומוסמכת מטעם מכון וינגייט.