רשימת פיזיותרפיסטים ברחובות

צרו איתנו קשר

אנחנו פה בשבילכם

סובלים מבעיה במפרקים או כל בעיה אחרת אשר מצריכה הליך שיקום על ידי פיזיותרפיסט מוסמך?

טיפול פיזיותרפיה משמש לבעיות שונות שתכליתן היא אחת – שיפור משמעותי בתפקוד היומיומי והקלה על כאבים.

בין אם מדובר בבעיית גב שהתפתחה, או שיקום לאחר תאונה וכולי, יש לטפל בבעיה כמה שיותר מהר למניעת סיבוכים עתידיים. מומלץ לפנות באופן מיידי למכוני פיזיותרפיה מומלצים המנוהלים על ידי רופאים המתמחים בתחום.

בעיר רחובות ניתן למצוא כמה מומחים לפיזיותרפיה שמטרתם לספק את הטיפול הטוב ביותר עבורך. חשוב להדגיש כי מדובר בתהליך שאינו קצר במיוחד ושעלול לקחת זמן ולכן מומלץ לחפש מרפאות, עד כמה שניתן הקרובות למקום מגוריך.

הרשימה המלאה של פיזיותרפיסטים באיזור הדרום, העיר רחובות:

אסף המרכז הרפואי לפיזיותרפיה ושיקום דרך ירושלים 15 רחובות
מאייר רלף מנוחה ונחלה 18 רחובות
מיכל אברהם – פיזיותרפיה לילדים דרך ירושלים 15 רחובות
מירון שושנה מרדכי בשיסט 41 רחובות
סיגל ולדמן – קפיצת גדילה רחובות
פיז קליניק חיים סירני 35/ד רחובות
שוש קרני – פיזיותרפיסטית ברקת 3 רחובות
שלומית נאור יהל הצנחנים 7 רחובות

 

איך בוחרים פיזיותרפיסט לביצוע טיפולי פיזיותרפיה ברחובות?

כדי שהטיפולים אכן יהיו מוצלחים, הכאבים יפחתו ואף יעלמו לחלוטין, קיימת חשיבות רבה בבחירת הפיזיותרפיסט שיבצע עבורכם את הטיפולים. ראשית, כל יש לבחור את בעל המקצוע לטיפולי פיזיותרפיה ברחובות בהתאם לבעיה ממנה אתם סובלים. קיים הבדל בין פריצת דיסק, בלט דיסק, דורבן או כאבים בברכיים לבין שיקום פיזיותרפיטסי אחרי ניתוח. לכן, בחרו את הפיזיותרפיסט בקפידה רבה בהתאם לבעיה ממנה אתם סובלים. בנוסף, רמת הזמינות, המקצועיות, הניסיון והידע של הפיזיותרפיסט, חשובים לא פחות. כלומר, אם קיבלתם על המלצה על טיפולי פיזיותרפיה ברחובות, אבל הפיזיותרפיסט לא זמין עבורכם, כמובן שזה לא רלוונטי. יש חשיבות רבה לרצף של הטיפול ולטיפולים שמתבצעים אחד אחרי השני לאורך תקופה רצופה.

חיבור אישי, טכנולוגיה וסוגי טיפולים

בנוסף, חשוב שתרגישו שיש לכם חיבור טוב עם הפיזיוטרפיסט ושתרגישו איתו בנוח לשאול שאלות מקצועיות, שיש לכם על מי לסמוך. בנוסף, כדאי לבחור בבעל מקצוע שיש לו כל מיני טיפולים מיוחדים שבאמת יכולים לעזור לכם בין אם זה גלי הלם, בין אם זה טיפול באמצעות שעווה מיוחדת שמחממת את האזור, טיפול בחשמל ועוד. אין ספק כי טיפולי פיזיותרפיה מקצועיים, יכולים לשפר משמעותית את המצב שלכם ולאפשר לכם לחזור לשגרה כמה שיותר מהר ולהפחית משמעותית את הכאבים מהם אתם סובלים.

צרו איתנו קשר

אנחנו פה בשבילכם

Picture of גלית ברגר
גלית ברגר

פזיותרפיסטית מוסמכת (B.P.T) אשר עיקר המומחיות עוסקת בפגיעות בשרירים ובשלד, פגיעות ספורט וליקויי יציבה שאינה נכונה.

גלית ברנר, פיזיותרפיסטית מוסמכת ומאמנת כושר אישית, בוגרת בית ספר לפיזיותרפיה (B.P.T) – פקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב ובוגרת תואר ראשון בחינוך גופני וספורט.

מוסמכת כמאמנת כושר אישית ומוסמכת מטעם מכון וינגייט.